O nas

przed firma

Istniejemy od 1997 roku, posiadamy 3 punkty sprzedaży zlokalizowane na terenie Górnego Śląska. Nasze wiodące marki akumulatorów :

VARTA , BOSCH, CENTRA, EXIDE, ZAP Piastów, YUASA.

Oprócz tego mamy w ofercie „akumulatory na każdą kieszeń”, oczywiście oferowane z gwarancją minimum 2-letnią (w przypadku poj. osobowych i dostawczych).

Pamiętać należy o tym, że w coraz większej ilości pojazdów wymiana akumulatorów była problematyczna ze względu na sposób montażu oraz KONIECZNOŚĆ ZAKODOWANIA W POJEŹDZIE. Taką usługę również Państwu oferujemy. Awaryjne uruchomienie pojazdu przez naszych serwisantów oczywiście też jest możliwe, jak również montaż w miejscu postoju – w miarę możliwości technicznych.

Dzięki odbywanym przez naszych serwisantów certyfikowanym szkoleniom możemy śmiało stwierdzić, że akumulatory nie posiadają przed nami tajemnic.

In-Plus Katowice to specjalistyczna firma sprzedaży akumulatorów motocyklowych, samochodowych, ciężarowych, trakcyjnych, podtrzymania napięcia, alarmów, itp.

Synonim nowoczesności, wszechstronności, niezawodności i zaufania. Od ponad 1995 roku oferujemy swoim klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii akumulatorów, fachowe doradztwo oraz serwis.

Od 2011 roku świadczymy również usługę profesjonalnego serwisu klimatyzacji ( szybki serwis z odgrzybianiem ) oraz naprawy ( lokalizacja nieszczelności azotem oraz hydrogenem, wymiana skraplaczy, przewodów, kompresorów, naprawa przewodów sztywnych i węży).

OBSŁUGUJEMY POJAZDY NA CZYNNIK R134a, jak również R1234yf (tzw. nowy czynnik). Wykonujemy także serwis i naprawy klimatyzacji w pojazdach hybrydowych i elektrycznych – KONIECZNE STOSOWANIE SPECJALNEGO OLEJU.

UWAGA! STOSOWANIE KONWENCJONALNEGO, ELEKTROPRZEWODZĄCEGO OLEJU PROWADZI DO USZKODZENIA KOMPRESORA I WIĄŻE SIĘ Z KOSZTEM OD 5 000ZŁ WZWYŻ!

Istnieje u nas możliwość płatności gotówką, BLIKIEM oraz kartami płatniczymi i kredytowymi.